HAKKIMIZDA

KALİTE POLİTİKAMIZ

KLC Özel Güvenlik; sektörünün genç kuruluşu olarak, Toplam Kalite Yönetimi İlkeleri’ni tüm süreçlerine ve faaliyetlerine egemen kılarak, etkin seçim ve eğitim süreçlerinden geçirilen personeli ile birlikte mevcut ve gelecekteki müşterilerinin güvenlik gereksinimlerini ilgili yasalar ve mevzuat çerçevesinde karşılamayı, mutlak müşteri memnuniyetine odaklanarak müşterilerinin sürekliliğini sağlamayı, sürekli gelişmeyi ve yeniliklerin öncüsü olmayı taahhüt etmektedir.

FİZİKİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Ait Kanun esasları çerçevesinde Türkiye genelinde; fabrikalar, sanayi tesisleri, işyerleri, hastaneler, plazalar, oteller, alışveriş merkezleri, okullar vb. kurum ve kuruluşlarda can ve mal güvenliğini sağlamaya yönelik hizmetler verilmektedir. İçeriden ve dışarıdan gelecek tehlikelere karşı giriş çıkış kapılarının kontrol altına alınması, çalışan personelin kontrolü, çalışan hırsızlığının önlenmesi, sanayi casusluğu, yangın, yaralanmalar ve deprem gibi olaylarda ilk önlemlerin alınması, verilen hizmetin ana unsurlarıdır. Amacımız huzurunuzun ve güvenliğinizin 24 saat kesintisiz olarak sağlanmasıdır. Hizmet verilecek bölgenin özelliklerine göre, konusunda uzman personel tarafından hazırlanan risk analizleri ve bu riskleri ortadan kaldırmaya yönelik oluşturulan operasyon planları, 3. gözün bakış açısı ile siz müşterilerimizin gözden kaçırabileceği bütün detaylar dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Özel güvenlik personelinin gece ve gündüz habersiz denetlenmesi, hizmet içi ve işyerinin özelliklerine yönelik uzmanlaşma eğitimleri ile mevcut riskler, kabul edilebilir düzeylere indirgenmektedir.

GEÇİCİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

Özel toplantılar, fuar, seminer, konser, spor karşılaşmaları, sergi, gezi v.b. Faaliyetlerde genel asayiş ve düzenin sağlanması, giriş çıkış kapı kontrolü, davetiye kontrolü, konuk yönlendirme, malzemelerin gözetimi, kalabalık kontrolü gibi konular için gerekli ekipleri oluşturup donanımlarını sağlayarak, geçici hizmetler verilmektedir.

SİTE VE ÖZEL KONUTLARIN GÜVENLİĞİ

Apartman, site ve özel konut sakinlerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla gerekli önlemler alınarak gözetim ve denetim hizmetleri verilmektedir.

PARA VE DEĞERLİ EŞYA TAŞIMACILIĞI

Market, Restoran, Benzin istasyonu, kuyumculuk ve spor organizasyonu gibi yüksek nakit hacminin oluştuğu noktalardaki nakitlerin ve diğer değerli eşyaların, deneyimli ekiplerimiz tarafından teslim alınarak özel güvenlik önlemleri ile riskleri minimize edilip transferleri sağlanmaktadır.

ELEKTRONİK GÜVENLİK HİZMETLERİ

Tesislerin risk analizleri ile belirlenmiş noktalarının güvenliği; kartlı geçiş, CCTV sistemleri, giriş kontrol cihazları, X-Ray ve metal kapı dedektörleri, yangın algılama ve ihbar sistemleri ile sağlanmaktadır. Tüm elektronik sistemler teknik bölümümüz tarafından projelendirilerek monte edilip devreye alınmakta ve bakım hizmetleri verilmektedir.

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI VE RİSK DEĞERLENDİRMESİ

Sürekli yada geçici olarak sağlanan güvenlik hizmetlerinin oluşturulma aşamasından başlayarak, fiziki güvenlik ve yangın tedbir ve prosedürlerinin incelenmesi ve analizlerinin yapılması, güvenlik ekibi çalışma planı ve kadro seviyelerinin belirlenmesi, ekip kurulması ve gerektiğinde personel seçimi ve adayların temel güvenlik konularında bilgilendirilmesi tarafımızca üstlenilmektedir.

Yapılan habersiz denetim ve senaryolu sınamalar ile güvenlik ekibinin etkinliği ve eğitim yeterliliği ölçülmektedir. Gerekli tazeleme seminerleri planlanmakta ve uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra çalışanlarımız için temel güvenlik, ileri güvenlik ve hizmet geliştirme seminerleri ile çalışanlarımız için genel güvenlik, yangın önleme ve müdahale seminerleri planlanır ve uzman eğitimcilerimiz tarafından uygulanır.

Open chat